Hakkımızda - Everest Bilişim


Anasayfa > Çözümlerimiz > PegaStar

Everest Bilişim

Everest Bilişim 1997 yılında faaliyetine başlamıştır. 14 yıllık bir bilgi birikimiyle sizlere hizmet vermektedir.

2009 yılı atılım yılımız oldu. Everest Bilişim Çince de kriz iki kelimeyle ifade edilir. Fırsat ve öfke. Yeni ofisimize geçtik. Yeniden yapılandık. Birlikten güç doğar inancıyla biraraya gelmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe başarılı kişileri bünyemize kattık.

2011 yılında İngilizce ve Almanca dilinde tercüme faaliyetlerine başladık. Daha önce kısmi çeviri yaparak Romence ServiceSTAR 'ı çıkarmıştık. Hedefimizde İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Romence, Arapça, Azerice, Bosnaca, Mekodonca, Çince, Bulgarca, Çekce, Yunanca, Polonya Dili, Macarca, Farsça gibi diller vardır. Ülke mevzuatları incelenip hangi ülkelerde satış yapılabilir diye çalışmalarımız devam ediyor. Ar-Ge bizim olmazsa olmazımızdır.

2012 hedefimiz Türkiye 'nin bütün bölgelerinde bayi noktaları oluşturmaktır. Her ilde bir yazılım satış ve destek noktası oluşturmaktır.

Yapı Taşları

PegaSTAR Ticarei Yazılımları

2000 BelPro Yapı Ruhsatları ve Yapı Kullanma İzin Belgeleri yazılımı çıktı. E-Devlet projesine geçene kadar kullanıldı. (Edirne Belediyesi, Manavgat Belediyesi, Side Belediyesi, Uzunköprü Belediyesi gibi 40 'a yakın belediye kullandı.)

2002 Everest Müşteri Takip 2002 piyasaya sürüldü. 100 binden fazla indirildi.

2004 PegaSTAR ve ServiceSTAR yazılmaya başlandı.

2004 'ün son çeyreğinde örnek müşterilerde kullanılmaya başlandı.

2005 'in 2. çeyreğinde PegaSTAR ve ServiceSTAR satışa sunuldu.

2007 PegaLITE piyasaya sürüldü.

2011 ServiceLITE piyasaya sürüldü.

2012 Everest Müşteri Takip 2012 piyasaya sürüldü.

Yazılımlarımızda gelişme sürekli devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizin değerli katkıları sayesinde her geçen gün daha da gelişmeye devam ediyoruz.